Tharese DTP-28 ECO-ENERGY

THARËSE ECO-ENERGY
KUR INVESTIMI ËSHTË KURSIM

Kategori: ,

Përshkrim

 Konstruction në ngjyrë gri, çelik inox.

 Dera e madhe (hapja e 180º).

 Drejtimi i drejtpërdrejtë përmes një kambio, pa rrotullim.

 RE-CYCLE AIR: Sistemi i rikuperimit të ajrit për efikasitet të madh të energjisë.

 EFIKASIT NË THARJE: Sensori inteligjent i lagështisë ofron një kontroll të saktë të lagështisë. Me këtë sistem cikli i tharjes automatikisht do të ndalet kur të arrijë nivelin e caktuar të lagështisë së mbetur.

 ZOLIMI TERMAL: Ky qark i plotë i rrjedhës së ajrit është izoluar termikisht për të optimizuar energjinë për të ngrohur ajrin dhe për të maksimizuar efikasitetin e energjisë. Dopio xham tek dera.

 FLOW FLOW: Gama e tharëseve ECO-ENERGY plotëson rrjedhën e ajrit radiale me hapje anësore dhe anësore për të rritur dhe optimizuar rrjedhën e ajrit, duke arritur kushtet më efikase të tharjes.

 SFEX: Sistem i Integruar i Shuarjes së Zjarrit.

 KONTROLLI ELEKTRONIK: E lehtë dhe intuitive për t’u përdorur, kontrolli elektronik ofron një kontroll të plotë të procesit.

 Veprimi i kundërt: Të gjitha modelet ofrojnë kthimin e kundërt të kazanit.

 Standart me kazan inox.

 THARJE E LEHTË : kazan i ri me vrima të stampuara siguron që liri të trajtohet lehtë

 FILTRI: Sirtar i ri filtri me sipërfaqe të gjerë dhe të përmirësuar qarkullimin e arit

 Modele të disponueshme në ngrohje elektrike, gaz ose me avull

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tharese DTP-28 ECO-ENERGY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *